Звільнений через допомогу бойовику міліціонер відсудив у МВС 172 тис. грн, - Аброськін

Полковник покривав бойовика в Дружківці, а коли його звільнили, звернувся до суду

Фото з відкритих джерел

Підполковник Дружківського головного управління міліції, якого звільнили з правоохоронних органів за дискредитацію, відсудив 172 тисячі гривень. Про це повідомив керівник Донецького обласного управління Національної поліції В'ячеслав Аброськін на своїй сторінці в Facebook.

Звільнили міліціонера в серпні 2014 року за те, що він допомагав бойовику, який називав себе комендантом народного ополчення Донбасу, незаконно вилучати рушниці у місцевих власників зброї. Потім він звернувся у Запорізький окружний адміністративний суд з вимогою скасувати накази МВС, поновити його на посаді та відшкодувати середнє грошове забезпечення за час вимушеного прогулу (92 тисячі гривень).

Новини за темою: У чотирьох населених пунктах Донецької обл. жертвами боїв з початку 2015 р. став 71 мирний житель, - Аброськін

"У той же час після звільнення зрадник скористався правом піти на "заслужений відпочинок і встиг отримати близько 80 тисяч гривень пенсійних виплат. Співчуваючі судді приймають рішення поновити його на посаді і виносять рішення компенсувати йому в повному обсязі грошове забезпечення за час вимушеного прогулу", - написав Аброськін.

У листопаді Міністерство внутрішніх справ України через Запорізький окружний адміністративний суд звернулося до Дніпропетровського апеляційного суду з апеляційною скаргою, повідомив Аброськін.

Про "гуманності" наших суддів вже писав не раз. То терористам співпереживають, а їх пособників шкодують, то до злочинців чере...

Опубліковано В'ячеславом Аброськиним 9 грудня 2015 р.
Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів