Адвокат по справах екс-беркутівцям Олександр Горошинський в ефірі "112 Україна"
112.ua

Адвокат підозрюваних у розстрілі на Майдані екс-"беркутівців" Олександр Горошинський вважає, що зрив допиту колишнього президента Віктора Януковича було навмисно сплановано. Про це він заявив в ефірі "112 Україна".

"Все залежатиме від дій адміністрації СІЗО, а також конвойної служби, яка забезпечить, сподіваюся, доставку наших підзахисних. У мене є чітке розуміння, що зрив судового засідання повинен був бути саме сьогодні. Можливо, прокуратура або влада хотіли подивитися, чи з'явиться особа на допит. Тому у мене є здогадки, що це умисні дії та сплановані. Проте я дуже сподіваюся, що ми зможемо допитати його в понеділок і зробити відповідні процесуальні висновки" , - сказав адвокат.

Новини за темою: Юрій Береза: Допит Януковича я вважаю фарсом

Нагадаємо, 25 листопада в Святошинському суді Києва в режимі відеоконференції було заплановано допит Віктора Януковича в справі 5 колишніх співробітників спецпідрозділу "Беркут". Після початку засідання в суді оголосили 20-хвилинну перерву, оскільки підсудних не доставили до суду: кілька десятків людей блокували виїзд екс-"беркутівців" із Лук'янівського СІЗО.

Новини за темою: Свідок чи підозрюваний: Що означає "подвійний статус" Януковича

Сам Янукович заявив, що зацікавлений в тому, щоб допит відбувся сьогодні.

Святошинський районний суд Києва після перерви ухвалив рішення перенести допит Януковича на 28 листопада.

При цьому колишній президент України Віктор Янукович сьогодні все-таки вирішив дати прес-конференцію о 18:00. Всі подробиці дивіться у нашій онлайн-трансляції.