Юрій Золкин в ефірі "112 Україна". 02.11.16
112.ua
На сьогоднішній день немає правового механізму для позбавлення псевдопереселенців соціальних виплат з державного бюджету. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив голова Станично-Луганської РДА Юрій Золкін.

"Ми промоніторили всіх, хто тривалий час відсутній на території Станично-Луганського району, а конкретно переходить назад на окуповану територію. Промоніторили тих, хто має своє житло у вигляді дачі, а користується державною допомогою на піднайм житла, користуючись тим, що дача – не житловий будинок, та інші різні махінації. Тому ми примушуємо, в першу чергу, цих людей, які стали на правовий шлях, відмовитися від тих виплат, які держава платить на піднайм житла. Хоча правового механізму на сьогоднішній день немає", - сказав він.

Як повідомлялося, СБУ виявила в районі проведення АТО отримання псевдопереселенцами соціальних виплат з державного бюджету. Понад 800 громадян України, які постійно проживають на тимчасово окупованих територіях, отримували соціальні виплати як переселенці.

Новини за темою: Міністр соцполітики прокоментував неправомірні виплати 800 псевдопереселенцям