ЗМІ: Київський бронетанковий завод використовував сталь з низькою кулестійкістю при виробництві БТР

"Укроборонпром" не хоче, щоб на випробуваннях бронестійкості БТР використовували боєприпаси з посиленими характеристиками

Про це сказано в статті ZN.UA. Автор вказує, що на даний момент щодо керівників Київського бронетанкового заводу ведеться розслідування з приводу використання сталі з більш низькими характеристиками всупереч технологічній документації.

Військові прокурори інкримінують зловживання службовим становищем посадовим особам заводу, які допустили використання сталі, яка не передбачена конструкторською документацією.

Новини за темою: Український безпілотний БТР "Фантом-2" здійснив успішні тестові стрільби, - Порошенко

У ЗМІ відзначають, що в листі гендиректора "Укроборонпрому" Романа Романова, присвяченому взаємодії держконцерну і Міноборони, було висловлено вимогу не застосовувати на випробуваннях бронестійкості БТР боєприпаси з посиленими енергетичними характеристиками.

"На думку Романова, Міноборони під різними приводами ухиляється від закупівель озброєнь і військової техніки, висуваючи додаткові вимоги щодо проведення випробувань", - йдеться в статті.

Новини за темою: На окупованих територіях Донбасу та в анексованому Криму перебуває 800 БТР та сотні танків з РФ, - Клімкін

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...