Зламано майже 600 кнопок, понад 80 підсклянників і близько 240 столиків: В "Укрзалізниці" розповіли про недбалість пасажирів

Також за 6 місяців зафіксовано 124 випадки засмічення туалетів через викидання пасажирами сторонніх предметів

РБК-Украина

В "Укрзалізниці" розповіли про пошкодження у вагонах, які допустили пасажири. Від початку 2018 року в швидкісних потягах було пошкоджено майже 600 кнопок на пасажирських кріслах, понад 80 підсклянників і близько 240 відкидних столиків. Про це повідомляє прес-служба компанії

"На жаль, не всі пасажири акуратно користуються обладнанням інтер'єру вагонів. За 6 місяців цього року в електропотягах Hyundai Rotem було пошкоджено 578 кнопок регулювання кута нахилу пасажирських крісел та 82 підсклянників на суму понад 160 тис. грн. За цей же період в електропотягах ЕКр1 та пасажирських вагонах локомотивної тяги вітчизняного виробництва ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" пошкоджено 238 фіксаторів відкидних столиків пасажирських крісел", - йдеться у повідомленні. 

Також за 6 місяців зафіксовано 124 випадки засмічення туалетів через викидання пасажирами сторонніх предметів, внаслідок чого вони відключалися.

До того ж було зафіксовано понад 200 випадків засмічення сторонніми предметами зливів рукомийників, що призводило до неможливості їх використання і, як наслідок, до закриття туалетів.

Новини за темою: "Укрзалізниця" підвищила ціни на проїзд на 12%

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів