Журналіст звинуватив у корупції учасника конкурсу на посаду головного антикорупціонера ДФС

За інформацією журналіста, Тишківский ще недавно був фігурантом кримінальної справи за отримання хабара

Серед кандидатів на главу департаменту по боротьбі з корупцією в ДФС претендує замішаний у справі про отримання хабара фіскал В'ячеслав Тишківский. Про це повідомив журналіст Всеволод Філімоненко, який розмістив відео з власним розслідуванням діяльності кандидата на своїй сторінці в Facebook.

Зараз в Києві проходить конкурс на заміщення посад директора та заступника директора департаменту по боротьбі з корупцією в органах Державної фіскальної службі України.

Серед інших учасників на конкурс подав документи В'ячеслав Тишківский, і, за інформацією журналіста, він ще недавно був фігурантом кримінальної справи за отримання хабара. Філімоненко також відзначив ряд публікацій у ЗМІ, в яких з'явилася інформація, що Тишківский нібито є організатором певної ОЗГ, імовірно складається з співробітників ДФС.

Посилаючись на рішення Печерського районного суду Києва, Філімоненко зазначає, що підозри в медіа можуть бути не безпідставними. Також журналіст посилається на інформацію від співробітників Тишківского, яку журналісту надали на умовах анонімності.

За їх словами, кандидат на посаду нібито на регулярній основі отримує матеріальну вигоду від незаконних операцій пов'язаних з контрабандою, зокрема автомобілів і одягу, остання, імовірно, реалізується в мережі магазинів, яка належить його дружині. Всього в незаконному збагаченні передбачається участь близько 150 компаній, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю. Основні з них працюють в зоні діяльності Київської, Волинської, Закарпатської, Львівської, Одеської, Чернівецької митниць.

За інформацією журналіста, в місяць загальна сума передбачуваної неправомірної вигоди, нібито одержувана Тишківским, становить 500 тис. дол., а для збору коштів нібито була організована ціла мережа кур'єрів, складається з цивільних осіб, які не є співробітниками ДФС.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів