Журналіст Олексій Станчевський: Створення ТСК ВР щодо дій Сергія Рибалки знайде підтримку з боку депутатів різних фракцій

Станчевський заявив, що через бездіяльність українських правоохоронних структур він був змушений передати результати свого розслідування фактів організації та фінансування Сергієм Рибалкою рейдерського захоплення мережі "АТБ" до офісу єврокомісара з питань політики сусідства та розширення Йоганнеса Гана в Брюсселі

Олексій Станчевський, автор фільму-розслідування "Перевертень з мандатом", підтримує ідею створення Тимчасової слідчої комісії ВР з питань розслідування фактів фінансування Сергієм Рибалкою рейдерського захоплення найбільшої в країні торгової мережі "АТБ". Про це Станчевський заявив в ефірі телеканалу "Ера", повідомляє УНН.

Станчевський додав, що, за його інформацією, ініціативу щодо створення ТСК, яку цього тижня в стінах ВР озвучив нардеп від Радикальної партії Артем Вітко, вже підтримали його колеги Наталія Веселова (фракція "Самопоміч") і Сергій Тарута (позафракційний).

"Багато підключається народних депутатів. Безпрецедентно - народний депутат від Радикальної партії Артем Вітко заявив про доцільність створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради щодо дій Сергія Рибалки, колеги по фракції. Інші народні депутати (Наталія Веселова від "Самопомочі", позафракційний Сергій Тарута) теж заявили про підтримку ідеї ТСК. Якщо такі шановні депутати, як Сергій Тарута, заявляють про те, що це рейдерське захоплення, то я думаю, що це питання не стоятиме на місці і знайде підтримку з боку депутатів різних фракцій ", - висловив упевненість Станчевський.

Станчевський нагадав, що через бездіяльність українських правоохоронних структур він був змушений передати результати свого розслідування фактів організації та фінансування Сергієм Рибалкою рейдерського захоплення мережі "АТБ" до офісу єврокомісара з питань політики сусідства та розширення Йоганнеса Гана в Брюсселі. Разом з документами Олексій особисто передав єврокомісару і свій останній фільм-розслідування "Перевертень з мандатом", в якому безпосередні організатори і учасники силових акцій з блокування мережі магазинів "АТБ" розповідають журналісту, що отримували від голови комітету ВР з питань фінансів і банківської діяльності Сергія Рибалки по 100 тис. дол. за кожну акцію з блокування мережі "АТБ".

"Що стосується безпосередньо нашого розслідування і наших державних структур (ГПУ, СБУ і поліції), то ми зараз маємо тільки відписки. ГПУ відправила на прокуратуру міста Києва, незважаючи на те, що фігурантом справи є народний депутат, і це має розслідувати саме Генеральна прокуратура. Служба безпеки теж не бачить складу злочину в цьому. Поліція не вносить заяву про злочин до Єдиного реєстру, не займається розслідуванням. Така ситуація ... Тому ми і почали звертатися до іноземних посольств і до іноземних структур для того, щоб вони цю ситуацію тримали на контролі, щоб вони її моніторили і бачили, чи є якесь просування або просування цього немає", - пояснив Станчевський мотиви своєї недавньої поїздки до Брюсселю.

Журналіст заявив про факт використання Рибалкою для рейдерського захоплення "АТБ" ветеранів АТО і українських патріотів, яким Рибалка говорив про те, що "АТБ" нібито працює на окупованому Донбасі і в Криму.

"Під час акцій проти мережі "АТБ" використовували атошників. І один із них, Михайло Помогайбо, який є героєм нашого фільму-розслідування "Перевертень з мандатом" про Сергія Рибалку, він був одним із головних організаторів акцій атошників під торговими точками "АТБ" з обливанням кров'ю, зі свинячими головами. Він підтвердив, що за ці акції виплачувалися кошти. Крім того, атошників ввели в оману, що мережа "АТБ" нібито є спонсором тероризму, що вони працюють на окупованих територіях, що вони працюють в автономній республіці Крим, - для того щоб спровокувати атошників на радикалізм, на негатив. Ці акції щедро оплачувалися. Михайло Помогайбо говорив, що плата за акцію доходила до 100 тис. дол.", - розповів Станчевський в ефірі телерадіокомпанії "Ера".

Джерело: "УНН"

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...