Журнал "Фокус" презентував рейтинг найвпливовіших жінок України

Організатори зазначають: рейтинг ще раз показав, що місце жінки в українському суспільстві значно зросло

Редакція журналу "Фокус" разом з експертами у черговий раз склала перелік тих жінок, котрі найбільше впливають на політичні, економічні, громадські та культурні процеси у країні.

"Ми в ньому зібрали 100 історій, історій успіху, історій надихаючих, історій, які є прикладом, маяком", - говорить редактор рейтингу Ольга Чорна.

Організатори зазначають: рейтинг ще раз показав, що місце жінки в українському суспільстві значно зросло. 

"У списку 2006 року напевно добра чверть рейтингу були помічниці, прес-секретарі, то сьогодні в рейтинг увійшли жінка губернатор харківської області, глава Верховного суду, кілька членів центральної виборчої комісії, - говорить головний редактор журналу "Фокус" Євген Гордійчук.

Окрім політичних діячів, цьогоріч до рейтингу вперше потрапили популярні блогери, психологи та журналісти. Останніх читачі хочуть бачити у першій десятці. 

"Я вважаю, що мабуть наступний рейтинг обов`язково очолять представники засобів масової інформації, журналісти", - говорить PR-директор телеканалу "112 Україна" Юлія Павленко.

Редакція ще раз наголосила: впливові українки це не лише ті, які мають вагу в суспільстві і вважаються авторитетами в певної частини суспільства, але й ототожнюють себе з Україною.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів