Жебрівський розповів, за яких умов почнуть виплачувати пенсії мешканцям окупованого Донбасу, які не в змозі їх забрати

Без введення хоча б міжнародного контролю це безперспективно

Павло Жебрівський "112 Украина"

Мешканцям окупованого Донбасу, які самі не в змозі забрати пенсії, почнуть здійснювати виплати лише після встановлення на окупованих територій міжнародної адміністрації. Про це заявив екс-глава Донецької ВЦА Павло Жебрівський в ефірі ток-шоу "Пульс" на телеканалі "112 Україна".

Новини за темою: У Мінсоцполітики виключили можливість заборгованості з виплати пенсій

"Ключові пенсіонери – це інваліди, люди достатньо похилого віку, які не можуть пересуватися. Через це без введення хоча б міжнародного контролю за тимчасово окупованими територіями, скільки б тут не говорили, який би заступник міністра не розказував про якісь міжнародні інституції, які будуть довозити пенсії – це безперспективно. Тобто миротворці на кордоні з Росією, міжнародна адміністрація – і Україна приступає до виплати пенсій, і це тоді мир, про який ви говорите", - заявив Жебрівський.

Сьогодні заступник міністра соцполітики Микола Шамбір заявив, що невідомо, скільки пенсіонерів проживає на окупованих територіях.

Як повідомлялося, за останній рік кількість переселенців з окупованих територій, які отримують пенсії, збільшилася на 80 тисяч. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів