Жебрівський розповів Хугу про порушення бойовиками "хлібного перемир'я" і про екологічні проблеми на Донбасі

Він зазначив, що українська сторона позбавлена змоги впливати на екологічну ситуацію в регіоні

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський під час сьогоднішньої зустрічі з першим заступником голови Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ Олександром Хугом розповів про порушення бойовиками "хлібного перемир'я", а також акцентував увагу на екологічних проблемах Донбасу. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Розповів, що всупереч оголошеному хлібному перемир'ю бойовики не припиняють обстрілювати контрольовану Україною територію із забороненого озброєння. Вкотре акцентував увагу представників місії на екологічних небезпеках, які несе війна на Донеччину. Звернув увагу, що українська сторона позбавлена можливості моніторити і впливати на екологічну ситуацію на окупованій території, тому у цьому питанні можемо розраховувати тільки на підтримку міжнародної спільноти", - написав Жебрівський.

Раніше представники української влади заявляли про екологічну проблему на території Донбасу. Так, Ірина Геращенко повідомляла, що екологічна ситуація там вибухонебезпечна, а також про те, що з шахтами у Луганській і Донецькій областях склалася критична ситуація. За її словами, деякі шахти зруйновано та підтоплено до критичної межі. У зв'язку з цим вона акцентувала увагу на загрозі забруднення ґрунтових вод і річок.

Також раніше повідомлялося, що Міністерство екології з ОБСЄ мають намір провести інвентаризацію об'єктів, які мають екологічну та техногенну загрозу у Донецькій і Луганській областях.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...