Жебрівський розповів, чим продовжить займатися на Донбасі після відставки

За його словами, Донецька область за 5 місяців має перевиконання доходної частини бюджету на 300 млн грн

rbc.ua

Павло Жебрівський на прес-конференції у Краматорську, яку транслював телеканал "112 Україна", розповів, чим продовжить займатися на Донбасі після відставки з посади голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

"Є три проекти, якими я буду опікуватися обов'язково. Перше питання – це Військовий ліцей ім. Івана Сірка. Я думаю, що спільно з президентом ми вручимо наступнику проектно-кошторисну документацію…, і в Краматорську постане військовий ліцей", - зазначив він.

Також Жебрівський планує приділити увагу будівництву олімпійської бази у Святогірську.

"Друге питання – це питання олімпійської бази у Святогірську. І ми з (начальником управління у справах фізкультури і спорту Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Володимиром, - ред.) Мициком домовились, що я буду продовжувати опікуватися і шукати фінансові ресурси у міжнародних організаціях для того, щоб її зробити", - розповів Жебрівський.

Крім того, він вважає за необхідне розвиток проекту "Перлина Донеччини".

"Третій проект – це "Перлина Донеччини". Це на сьогодні українсько-донецький "Артек", - підсумував екс-голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.

За словам Жебрівського, Донецька область за 5 місяців має перевиконання доходної частини бюджету на 300 млн грн.

"Ми за 5 місяців маємо перевиконання доходної частини бюджету на 300 млн грн. Це ті, які підуть на розвиток, це ті, що заробила Донеччина, не хтось подарував. Ми вдячні міжнародникам, які дають фінансові ресурси, але вони самі вже визнають, що це маленька дещиця від того, що вкладає держава, область, міста і райони. Сьогодні спасіння потопельників - це справа рук самих потопельників", - сказав він.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення Павла Жебрівського з посади голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації. Перед звільненням Порошенко нагородив Жебрівського орденом князя Ярослава Мудрого.

Кілька днів тому Павло Жебрівський попросив про відставку з посади голови Донецької обласної ВЦА.

Павло Жебрівський очолював Донецьку обласну ВЦА з 11 червня 2015 року. Донецьку обласну військово-цивільну адміністрацію було реорганізовано з Донецької обласної державної адміністрації з 5 березня 2015 року. Розташована у Краматорську.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів