Збройні сили отримали перші сім БТР-4 з нової української бронесталі

Нові БТР-4 виготовлено на Лозівському ковальсько-механічному заводі

Официальный сайт "Укроборонпрома"

Харківське конструкторське бюро ім. Морозова, що входить до складу "Укроборонпрому", передало українському війську перші сім БТР-4, виготовлених із нової вітчизняної броні. Про це повідомляє прес-служба "Укроборонпрому".

Відзначається, що корпуси для БТР-4 виготовлено на Лозівському ковальсько-механічному заводі (ЛКМЗ), і на сьогодні у виробництві перебуває близько 40 таких корпусів.

"Для виконання завдань, що стоять перед підприємствами "Укроборонпрому" та ЛКМЗ, у 2018 році налагоджено виробничу кооперацію з виготовлення бронекомплектів і подальшого їх зварювання на Заводі ім. Малишева, а також на ХКБМ та Київському бронетанковому заводі", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: "Укроборонпром" запустить у серійне виробництво БРЕМ "Лев"

Раніше президент Петро Порошенко повідомив, що Україна розпочала збирання першого експериментального корпусу БТР-4.

Раніше повідомлялося, що Київський бронетанковий завод передав Національній гвардії партію бронетранспортерів БТР-3ДА. Він оснащений бойовим модулем "Штурм-М", у комплект якого входить 30-мм автоматична гармата ЗТМ-1, що має скорострільність 330 пострілів/хвилину.

До цього на підприємстві для українських бійців було вироблено понад півсотні нових БТР-3, також відремонтовано близько 140 одиниць бронетехніки й іншого важкого озброєння. 

Новини за темою: В Україні набув чинності закон, за яким підприємства "Укроборонпрома" звільняються від виплати пені компаніям з РФ

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів