ЗАЗ не планує відновлювати випуск автомобілів найближчим часом

На підприємстві зазначають, що подальша робота заводу буде залежати від стабілізації економічної ситуації і припинення бойових дій

Голос Запорожья
Запорізький автомобільний завод не планує відновлювати випуск автомобілів найближчим часом. Про це з посиланням на прес-службу корпорації "Укравто" пише "Уніан".

"Найближчим часом не варто очікувати кардинальних змін ситуації на заводі. Багато чого буде залежати від стабілізації економічної ситуації в країні та припинення бойових дій. Тільки тоді можна буде говорити про певні плани і заходи з виведення виробництва з дуже скрутного становища", - повідомили представники компанії.

Новини за темою: Казахстан припинив виробництво українських автівок ЗАЗ через новий техрегламент МС

За їхніми словами, різке падіння збуту продукції привело до того, що в Україні припинили роботу більшість автомобілебудівних підприємств, і відновлення випуску продукції планується не раніше квітня 2015 року. Також у прес-службі зазначили, що введення додаткових мит тільки погіршить ситуацію для українських виробників.

"Введення додаткового імпортного збору найближчим часом призведе до суттєвого подорожчання імпортних комплектуючих і устаткування, без яких неможливо розвивати виробництво в автомобільній промисловості", - йдеться в повідомленні.

Також повідомлялося, що через припинення виробництва керівництво заводу було змушене звільнити близько 20% персоналу.

Раніше повідомлялося, що 2014 рік по продажах автомобілів став найгіршим за останні 12 років. Ринок легкових авто в Україні в 2014 р. скоротився в 2,2 рази.

Джерело: Униан

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів