Активісти взяли під контроль судовий процес навколо підприємства "Каховка Протеін Агро"

Раніше на підприємстві стався конфлікт із застосуванням зброї

Завод з переробки сої в Херсонській обл. повернули під контроль законного господаря, повідомляє телеканал "112 Україна".

Раніше на підприємстві стався конфлікт, під час якого одна із сторін застосувала зброю, згодом правоохоронці затримали 30 осіб з числа тих, хто намагався захопити завод. Повідомлялося, що ці особи з'явилися на заводі після візиту одного з співробітників ГПУ, який нібито доручив їм охорону підприємства на час слідства у справі про попереднього власника.

"Цікаво, на підставі яких документів він (співробітник прокуратури, - ред.) приймав таке рішення і чому він визначив, що саме інше підприємство є власником. Печерський суд не вирішував, кому передавати цей об'єкт на відповідальне зберігання, хто є власником цього об'єкту", - прокоментував ситуацію довкола заводу адвокат Михайло Ілляшев.

Очікується, що справу щодо заводу вже наступного тижня розгляне Апеляційний господарський суд Києва, проте близькі до ситуації громадянські активісти сумніваються у його об'єктивності, відзначаючи, що раніше НАБУ повідомляло про корупційні ризики, пов'язані з суддею Власовим. Активісти організували перед судом попереджувальну акцію і залишили на сходах суду підроблені банкноти.

"Ми хочемо досягти максимального резонансу даної проблеми, оскільки чудово розуміємо: якщо над суддею є громадський контроль, контроль ЗМІ і так далі, йому вже як мінімум не так комфортно брати хабарі", - розповів лідер "Національного опору" Олексій Свинаренко.

Активісти вважають, що суд може діяти в інтересах осіб, зацікавлених у тому, щоб відібрати завод у власника. Наступним їхнім кроком стане подання заяв в Генеральну прокуратуру і НАБУ.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...