Завод дитячого харчування в Хоролі атакують рейдери, - ЗМІ

Керівництво і працівники заводу звертаються до правоохоронців та активістів з проханням допомогти законному власнику зберегти унікальне виробництво

Фото з відкритих джерел

Із шостої ранку на заводі дитячого харчування у Хоролі (Полтавська область) відбуваються спроби силового захоплення підприємства під приводом забезпечення незаконних обшуків. Про це повідомляють "Комментарии.ua".

Як повідомляють ЗМІ, замовником чергової рейдерської атаки на єдиний у своєму роді заводі нібито є оголошений в розшук у Росії колишній заступник міністра сільського господарства РФ Георгій Сажинов.

Фото з відкритих джерел

"ПАТ "Хорольський молококонсервний комбінат дитячого харчування" вже давно зацікавив російського громадянина Сажинова. У свій час він і справді володів пакетами в 90% акцій підприємства, яке випускає знайомі багатьом поколінням українців дитячі суміші "Малюк" і "Малютка". Продавши їх, росіянин пізніше захотів повернути контроль над підприємством, яке наростило обсяги виробництва і стало дуже комерційно успішним. До того часу Георгій Сажинов вже втік з Росії, де його звинувачують у шахрайстві з кредитними коштами російського банку "ВТБ". За інформацією з компетентних джерел, українським спецслужбам відомо про те, що Сажинов вже давно фінансує терористичну організацію "ДНР", однак до відповідальності за підтримку сепаратистів українські правоохоронці його з нез'ясовних причин не притягують. Більше того, йому вдається періодично отримувати звичайні для рейдерських схем т. н. "забезпечувальні" рішення судів, що дають можливість блокувати роботу підприємства", - пише видання.

Фото з відкритих джерел

До сьогодні працівникам та охороні хорольського заводу дитячого харчування вдавалося протистояти спробам захоплення підприємства, проте сьогоднішні атаки – найбільш жорсткі за останні місяці. Керівництво і працівники заводу звертаються до правоохоронців та активістів з проханням допомогти законному власнику зберегти унікальне виробництво.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів