Заважав інвесторам: Порошенко звільнив голову Татарбунарської райдержадміністрації

Одександр Кривенко затягував з передачею інвестору в оренду земельної ділянки для будівництва сонячної електростанції

Звільнений голова Татарбунарської РДА Одеської обл. Олександр Кривенко Татарбунарська районна державна адміністрація Facebook

Президент України Петро Порошенко звільнив голову Татарбунарської райдержадміністрації в Одеській обл. Олександра Кривенка за затягування з передачею інвестору в оренду земельної ділянки для будівництва сонячної електростанції. Про це Порошенко заявив під час свого виступу в Одеській обл., який транслював телеканал "112 Україна".

"За поданням голови облдержадміністрації я підписав розпорядження про звільнення голови Татарбунарської райдержадміністрації. Нехай це буде прикладом для всіх, що Україна змінюється, ставлення до інвесторів змінюється", - заявив Порошенко.

Голова держави зазначив, що Кривенко протягом півроку не укладав угоди з підприємством, яке мало побудувати сонячну електростанцію.

Новини за темою: Порошенко звільнив Дмитра Вовка з посади голови НКРЕКП

"При реалізації успішних проектів, на жаль, ще залишається бажання деяких "чиновників" заважати інвесторам. У Татарбунарському районі в Одеській області передбачалося ще в грудні минулого року передати в оренду земельну ділянку інвестору під будівництво об’єктів альтернативної енергетики. Зробити Одещину чистішою, побудувати сонячну електростанцію. Сьогодні через півроку підприємство не те що не розпочало будівельні роботи, воно навіть землю в оренду не отримало. Все через те що голова райдержадміністрації у Татарбунарському районі з невідомих мені причин вважає можливим не укладати вже півроку угоду з підприємством, хоча відповідне розпорядження голови облдержадміністрації за моїм дорученням було видано. Якщо чиновники на місцях дозволяють собі утворювати перешкоди інвесторам на догоду ми розуміємо яким інтересам, реакція влади має бути жорсткою", - заявив Порошенко.

Новини за темою: МЗС звільнило Марущинця з посади консула в Гамбурзі за антисемітські висловлювання

Нагадаємо, що Порошенко назначив Кривенка головою Татарбунарської РДА у кінці квітня 2017 року.

Новини за темою: У Львові звільнили зі школи вчительку за привітання в Facebook з днем народження Гітлера

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів