Затримання українського журналіста Гороховського в Казахстані: Українця визнали винним і оштрафували

Гороховський має сплатити 42 087 тенге штрафу

Fact Checking Kazakhstan

Затриманого в Казахстані українського журналіста Олександра Гороховського суд визнав винним в незаконній трудовій діяльності і присудив штраф у розмірі 42 087 тенге (близько 3200 грн). Про це повідомляє видання informБюро.

"Суддя Хатіма Ерсенова винесла рішення визнати винним українського журналіста в порушення частини 5 статті 517 КпАП РК ("Порушення іноземцем або особою без громадянства законодавства РК в галузі міграції, що виявилось у невідповідності здійснюваної діяльності цілям, зазначеним у візі і (або) при реєстрації в міграційній картці")", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Олександр Гороховський зобов'язаний виплатити штраф у розмірі 42 087 тенге (близько 3200 грн).

Раніше повідомлялося, що в місті Уральську в Казахстані у суботу, 15 вересня, під час проведення тренінгу з фактчекингу затримали українського журналіста, головного редактора видання "Без брехні" Олександра Гороховського. У журналіста вилучили міграційну карту і пред'явили звинувачення в незаконній трудової діяльності на території Республіки Казахстан. 

Нагадаємо, Олександр Гороховський — головний редактор проекту "Без брехні". Автор практичного посібника з фактчекингу, переведеного в 2017 році російською і казахською мовами.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів