"Запоріжсталь" проводить масштабну екологічну модернізацію, - голова ОДА

"Зараз підприємству вкрай важливо заручитися підтримкою інвесторів і реалізувати найбільший в історії незалежної України проект по будівництву конвертерного цеху", - говорить Бриль

Інвестиційна програма меткомбінату "Запоріжсталь" сприяла виходу Запорізької області у трійку лідерів за рівнем промислового виробництва в Україні. Про це сьогодні в ході візиту на підприємство заявив голова Запорізької обладміністрації Костянтин Бриль, повідомляє uaprom.

Губернатор, зокрема, відвідав центральну диспетчерську, ознайомився з роботою реконструйованої доменної печі №3, а також оглянув нову травильну лінію в цеху холодної прокатки № 1.

"Запоріжсталь" сьогодні реалізує масштабну екологічну модернізацію, в цьому я переконався особисто. Хочу підкреслити, що така вражаюча інвестиційна програма комбінату сприяла виходу Запорізької області у трійку лідерів за рівнем промислового виробництва в Україні. Зараз підприємству вкрай важливо заручитися підтримкою інвесторів і реалізувати найбільший в історії незалежної України проект по будівництву конвертерного цеху. Цей проект дозволить не тільки підвищити ефективність виробництва, збільшити обсяги, підвищити якість та енергоефективність, але й залучити великих інвесторів у регіон, збільшити податкові відрахування до бюджетів всіх рівнів, забезпечити зайнятість фахівців, і що особливо важливо - істотно знизити екологічне навантаження на Запоріжжі. Завдання влади – створити всі умови для реалізації такої стратегії зростання і розвитку нашої промисловості", - підкреслив Бриль.

"Запоріжсталь" практично щороку вводить в експлуатацію нові великі об'єкти. За останні роки ми вклали в екомодернізацію близько 9 мільярдів гривень і всі наші проекти мають стратегічне значення не тільки для галузі, але і для поліпшення екології регіону та зміцнення її економічного потенціалу", - додав генеральний директор метпідприємства Ростислав Шурма.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів