Замість ДАІ: Що змінилося з появою дорожньої поліції

Патрулювання доріг збільшать до 9 тис. кілометрів, на автодороги вийдуть понад 2,5 тис. поліцейських, які будуть реагувати на порушення як кримінального, так і адміністративного характеру

ukranews.com

Всі пости ДАІ переобладнають у дорожні станції патрульної поліції, а патрулювання доріг збільшать до 9 тис. кілометрів. Про це повідомляє прес-служба МВС України в Facebook.

У зв'язку з цим, буде здійснюватися контроль таких автотрас:

Львів - Рава Руська М-09;

Львів - Краківець М-10;

Львів – Шегині, М-11;

Одеса – Мелітополь – Новоазовськ М-14.

Відзначимо, що зараз здійснюється контроль 3 тис. українських доріг, на яких патрулює 71 автопатруль, з яких 21 на стаціонарних постах. Також передбачається, що незабаром на автодороги вийдуть понад 2,5 тис. поліцейських.

Крім того, тепер вони будуть реагувати на порушення як кримінального, так і адміністративного характеру. Раніше дорожній патруль реагував тільки на порушення ПДР.

Дорожня поліція України mvs.gov.ua

Нагадаємо, 12 червня в Україні запрацювала нова дорожня патрульна поліція, яка повністю замінює стару систему Державтоінспекції.

Перші наряди дорожньої поліції почали патрулювання на чотирьох трасах міжнародного і національного значення: Київ - Харків, Київ - Зборів, Луцьк - Ковель, Ягодин - Сарни.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів