"Замінування" будівлі Національної асоціації адвокатів може бути пов'язано зі справою екс-заступника голови ДФС, - політолог

За словами Сазонова, "мінування" навряд чи може бути збігом

Сьогоднішнє "мінування" будівлі Національної асоціації адвокатів у Києві може бути пов'язане з розглядом справи колишнього заступника голови ДФС Костянтина Лікарчука, якого його колеги збираються позбавити адвокатського свідоцтва. Про це у своєму "Фейсбуці" повідомив журналіст Кирило Сазонов, передають "Українські новини".

"Сьогодні о 10:15 ранку Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури (КДКА) збиралася провести засідання і позбавити його адвокатського свідоцтва. КДКА отримала низку скарг, у яких стверджувалося, що "адвокат Лікарчук використовує матеріали досудового слідства для формування своєї правової позиції в інших судових справах". Простіше кажучи, він нібито роздобув конфіденційну інформацію, яку правоохоронці зняли з комп'ютера під час обшуку, і став нею користуватися у своїх цілях. Лікарчук у відповідь назвав своїх колег "адвокатською клоакою", "виродками" тощо. І пообіцяв використовувати всі можливі законні методи для свого захисту". О 9:30 ранку, тобто за 40 хвилин до початку засідання Комісії у справі Лікарчука, в поліцію подзвонив невідомий і повідомив, що будівля на вулиці Борисоглібській, 3, де знаходиться Національна асоціація адвокатів і Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури, замінована. Природно, засідання комісії було зірвано. Завдяки цьому Лікарчук ще на якийсь час зберіг своє адвокатське свідоцтво", - повідомив Сазонов.

За його словами, це навряд чи може бути збігом.

"Ось скажіть, людину, яка відповідає своїм опонентам шляхом "мінування", можна назвати адекватною?  Її справою, можливо, час зайнятися не адвокатській комісії, а психіатричній? Тому що далі вже нікуди. Я розумію, у персонажа розхитана психіка – його регулярно ловлять п'яним за кермом улюбленого "Астон Мартін". І кажуть, що алкоголь під час водіння – ще далеко не весь перелік  "мистецтв". Та "телефонний тероризм" - це вже крайня стадія", - цитує Сазонова видання. 
 
Журналіст також зазначає, що не отримав від Костянтина Лікарчука коментаря "щодо його спільного з нардепом Грановським відвідування відділу кадрів ДФС у 2015 році". 
 
"Грановському, до речі, дивуюся. Він серйозно розраховує повторно засунути ЦЕ в ДФС? Самому не смішно?" - резюмує Сазонов.

Нагадаємо, раніше Кирило Сазонов повідомив, що призначення екс-глави ДФС Костянтина Лікарчука в фіскальну службу було організовано народним депутатом Олександром Грановським, який особисто приводив його в відділ кадрів ДФС в 2015 році.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів