Законопроект про реінтеграцію Донбасу буде зареєстровано в Раді 4 жовтня, - Герасимов

За словами Герасимова, наразі "триває остаточне юридичне доопрацювання цього документа"

Глава фракції БПП Артур Герасимов БПП

Законопроект про особливості державної політики щодо відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованою територією Донецької та Луганської областей буде зареєстрований в парламенті вже в середу, 4 жовтня, прогнозує голова фракції "Блок Петра Порошенко" Артур Герасимов. Про це він заявив в ефірі одного з українських телеканалів, передає "Інтерфакс-Україна".

"Вже, я сподіваюся, у середу цей законопроект буде внесений в парламент, як юридично вивірений текст", - заявив Герасимов.

За словами лідера фракції, в даний час "йде остаточна юридична доопрацювання цього документа".

На думку народного депутата, парламент ухвалить закон до 18 жовтня, до того, як припинить дію закон "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей". За його словами, депутати розуміють "всі ризики, які будуть", якщо закон не буде прийнятий.

Як відомо, законопроект, який в пресі називають "Щодо реінтеграції Донбасу", на відміну від попередніх ініціатив знаходиться ще на етапі "до старту" - документ навіть не подали у Верховну Раду.

Раніше ЗМІ публікували законопроект на етапі підготовки, і зараз це все, що є. Згідно з ним, Росія - окупант, який несе відповідальність за те, що відбувається в окремих районах Донецької і Луганської областей (ОРДЛО). А президент України може застосовувати ЗСУ в період дії цього документа. Мета України - відновити суверенітет і територіальну цілісність, головне засіб - дипломатичні шляхи. Ну, і максимально чіткої відповіді на питання, як саме Україна збирається повертати окуповані території, за попередніми даними, документ не має (крім згаданих "дипломатичних шляхів").

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів