Захист Януковича спростовує його причетність до конфіскованих 1,5 млрд доларів

"Остання, активно поширювана інформація про арешт коштів, про їх конфіскацію і вилучення повністю не відповідає дійсності", - заявив Сердюк

"РИА Новости"

Захист Віктора Януковича заперечує його причетність до конфіскованих 1,5 млрд доларів. Відповідну заяву в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив адвокат екс-президента Віталій Сердюк.

"Я повністю спростовую цю інформацію. На сьогоднішній день у зв'язку з її активним поширенням захистом навіть був поданий позов до Печерського суду про її спростування. На руках у мене є виписки за рахунками Віктора Януковича з "Ощадбанку", там зовсім інша сума. Мова йде про 28 млн грн, які заарештовані і які не конфіскуються зараз. Це гроші його особового рахунку, його особисті заощадження, з яких були сплачені всі податки. Тому остання, активно поширювана інформація про арешт коштів, про їх конфіскацію і вилучення повністю не відповідає дійсності", - заявив Сердюк.

За словами адвоката, позов про захист честі і гідності буде доповнено ще однією вимогою: "спростувати інформацію про конфіскацію нібито раніше заарештованих неіснуючих 1,5 млрд доларів".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів