Захист мереж Wi-Fi знаходиться на дуже низькому рівні, - кіберполіція

75% бездротових мереж можуть бути успішно атаковані

Фахівці Департаменту кіберполіції відзначають, що захист мереж Wі-Fі знаходиться на дуже низькому рівні. Про це повідомляє Департамент кіберполіції в Facebook.

"Проведеним аналізом встановлено, що приблизно 75% з них можуть бути успішно атаковані. У кожній другій системі з бездротової мережі можливий доступ до локальної комп'ютерної мережі установ приватного і державного секторів", - йдеться в повідомленні.

Проведений фахівцями департаменту аналіз свідчить про те, що уразливості критичного рівня присутні майже в половині інформаційних інфраструктур України. Приватні дослідники відзначають, що значну частку таких вразливостей становлять помилки в налаштуванні програмного забезпечення (40%), помилки в програмному коді (27%) та ігнорування оновлень безпеки (20%).

"Зловмисникові досить зробити всього декілька кроків для отримання доступу до захищених елементів комп'ютерної системи", - відзначають кіберполісмени.
Зазначимо, що фахівці кіберполіції прогнозують кібератаку на День незалежності 24 серпня. Про це сказав начальник Департаменту кіберполіції Сергій Демедюк.

У відповідь на питання, коли можлива наступна кібератака в Україні, він сказав: "Ми попереджаємо, що це буде 24-го серпня, на День Незалежності. Ми бачимо, що такі атаки відбуваються напередодні або в день якихось великих свят для України".

Нагадаємо, 20 липня фахівцям кіберполіції стало відомо, що після масової кібератаки 27 червня лише 10% українських компаній подбали про безпеку своєї техніки.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...