Адвокат по справах екс-беркутівцям Олександр Горошинський в ефірі "112 Україна"
112.ua

Захист екс-"беркутівців", підозрюваних у злочинах проти учасників Євромадану, висловив задоволення сьогоднішнім допитом у режимі відеоконференції екс-президента Віктора Януковича. Про це заявив адвокат підозрюваних Олександр Горошинський під час спілкування з журналістами, яке транслював телеканал "112 Україна".

"Я, оцінюючи показання, вважаю, що вони є корисними, вони спростовують багато тез звинувачення... Досить добре, що ми все ж змогли допитати особу і встановити обставини, які нас цікавили", - сказав він.

Нагадаємо, у Святошинському суді Києва сьогодні, 28 листопада, відбулося судове засідання у справі п'яти колишніх співробітників спецпідрозділу "Беркут", на якому допитали екс-президента України Віктора Януковича як свідка через відеозв'язок з Ростовським обласним судом РФ.

Допит Януковича тривав майже 7 годин. Про час допиту можна почитати за посиланням. У перерві у засіданні генпрокурор Юрій Луценко зачитав Януковичу підозру у держзраді.

Чергове засідання суду відбудеться 1 грудня. Через добу суд має намір в режимі відеозв'язку допитати екс-командувача Внутрішніх військ МВС Станіслава Шуляка.

Зазначимо, що після завершення допиту Янукович проводить прес-конференцію, за ходом якої можна стежити в онлайн-трансляції 112.ua.