Заїхав до ОРДЛО – потрапив на війну: Бойовики включать до мобілізаційного резерву іноземців

Також під час призову буде знижено вимоги до кандидатів щодо стану їхнього здоров'я

www.repubblica.it

Бойовики планують включити до мобілізаційного резерву іноземців, що тимчасово перебувають на окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Про це на брифінгу повідомив полковник Дмитро Гуцуляк з прес-центру Міністерства оборони України.

Він розповів, що за інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, російське окупаційне командування активізувало підготовку до чергового масштабного призову місцевого населення для проходження "військової служби" у складі з'єднань і частин 1 та 2 Армійського корпусів ЗС РФ.

Новини за темою: З початком ООС бойовики змінили тактику, збільшили кількість обстрілів та активізували роботу ДРГ, - Наєв

"Зокрема, російськими окупаційними адміністраціями вносяться зміни до т. зв. "законодавства" щодо призову та проходження військової служби. При цьому знижуються вимоги до кандидатів щодо стану їх здоров'я та морально-психологічних характеристик. Так, до складу мобілізаційного резерву передбачається включати осіб, які раніше не підлягали призову взагалі, у т. ч. й іноземців, що тимчасово перебувають на окупованих територіях Донецької та Луганської областей", - зазначив Гуцуляк.

Нагадаємо, станом на кінець 2017 року на строкову службу до російської армії призвали близько 5 тис. жителів анексованого Криму.

У ході весняного призову 2018 року для комплектування з'єднань та військових частин Ракетних військ стратегічного призначення (РВСП) Росії уперше було залучено призовників з анексованого Криму

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів