Загострення між НАБУ і ГПУ може призвести до загострення ставлення західних партнерів до України, - Гриценко

За словами Гриценка,зараз йде спроба перетягування каната з боку НАБУ в бік генерального прокурора і команди президента

112.ua

Загострення між НАБУ і ГПУ може призвести до загострення західних партнерів по відношенню до України. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив глава Ради громадянського контролю НАБУ, один з лідерів ВО "Автомайдан" Олексій Гриценко.

"Перше, Юрій Віталійович нарешті зрозумів, що ті гучні затримання, які були останнім часом, вони ні до чого не приведуть. Що була порушена підслідність, відповідно ті, кого затримували, спокійно можуть з цієї причини опинитися без термінів. І це буде лежати на совісті Юрія Віталійовича і тих людей, які давали йому підказки так чинити", - говорить голова Ради громадського контролю НАБУ.

На думку Гриценка, призначення Луценка генпрокурором було політичним, тому боротьба з корупцією в ГПУ стане політичним процесом.

"Друге, зараз йде спроба перетягування каната в бік генерального прокурора і команди президента, так як НАБУ є незалежним органом. А призначення Юрія Віталійовича було політичним. Це очевидно, тому що під нього змінювали закон. Це несе загрозу того, що у нас боротьба вищих ешелонів влади з корупцією стане політичним процесом", - сказав він.

Голова Ради громадського контролю НАБУ, додав, що загострення між НАБУ і ГПУ може призвести до загострення західних партнерів по відношенню до України.

"Я думаю, що загострення буде не тільки між ГПУ і НАБУ, загострення буде по лінії наших західних партнерів, які не зрозуміють таких дій. І Юрій Віталійович, сподіваюся, віддає собі звіт. У що це виллється", - зазначив Гриценко.

Нагадаємо, генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що хоче врегулювати спори про підслідність між силовими структурами, позбавивши Національне антикорупційне бюро виключного права на розслідування корупційних злочинів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів