Заборгованість перед шахтарями становить близько мільярда гривень, - Вощевський

За словами віце-прем'єра, до кінця місяця запитання заборгованості перед шахтарями буде частково вирішено

112.ua

Віце-прем'єр-міністр України Валерій Вощевський заявляє, що до кінця місяця запитання заборгованості перед шахтарями буде частково вирішено. Про це він заявив в ході брифінгу, який транслював телеканал "112 Україна".

"У нас щомісячно заробітна плата, фонд оплати праці шахтарів - 400 млн. Це стосується державних шахт. На сьогоднішній день заборгованість близько 1 млрд, особливо чутлива у Львівсько-Волинському басейні. Там собівартість тонни вугілля надзвичайно висока, там ціна, яку вони отримують за вугілля, не дозволяє з ними навіть повністю розраховуватися. Але зараз уряд, я сказав, за рахунок кредитних коштів, за рахунок коштів енергоринку, прийняв рішення суттєвий ресурс буде знайдений і частково заборгованість буде погашена. Я думаю, що до кінця цього місяця це питання буде вирішено, частково", - заявив віце-прем'єр.

Нагадаємо, раніше глава Міненерговугілля Володимир Демчишин заявив, що українська влада має намір протягом цього тижня погасити заборгованість із заробітної плати шахтарям на суму 400-450 млн грн.

Нагадаємо, 13 травня львівські шахтарі перекривали трасу з вимогою виплати боргів по зарплаті.

5 травня голова первинної профспілкової організації НПГУ "Львівської вугільної компанії" Ольга Шкоропад повідомила, що робота "Львівської вугільної компанії" припинена із-за заборгованості з виплати зарплат співробітникам.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів