У першому півріччі 2018 року жертвами примусової праці стали 112 українців, - ЗМІ

Протягом усього періоду незалежності України 230 тисяч громадян ставали жертвами торгівлі людьми, половина з них - жертви трудової експлуатації

За перше півріччя 2018 року жертвами примусової праці стали 112 українців. Найчастіше люди шляхом обману потрапляють до Росії, Польщї, Туреччини і Об'єднаних Арабських Еміратів. Про це повідомляє ТСН.

За весь час незалежності України 230 тисяч громадян ставали жертвами торгівлі людьми. Половина з них - жертви трудової експлуатації. Інші були залучені до сексуального рабства, жебрацтва і торгівлі органами, повідомляє видання.

"Торгівля людьми - це глобальний злочинний бізнес. Він настільки прибутковий, що охоплює майже весь світ. Тому Україна є країною призначення, і країною транзиту, країною походження саме торгівлі людьми", - розповідає Ірина Бойко, координатор роботи з протидії торгівлі людьми.

Як повідомлялося, 30 липня світ відзначає день боротьби з торгівлею людьми. За даними Міжнародної організації праці, 21 млн осіб у всьому світі стали жертвами примусової праці.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів