В'ячеслав Аброськін
МВС України, Facebook

За минулий рік на лаві підсудних опинилися 307 членів організованих злочинних угруповань, серед затриманих - 83 організатори. Зловмисники обґрунтовано підозрюються у вчиненні понад тисячі кримінальних правопорушень. Про це йшлося на відеоселекторній нараді під головуванням першого заступника глави Нацполіції В’ячеслава Аброськіна, передає прес-служба МВС.

Зокрема, за минулий рік по лінії роботи карного розшуку закінчено досудове розслідування та направлено до суду 80 кримінальних проваджень відносно організованих груп (у 2016 році – 61 кримінальне провадження). Оперативниками затримано 16 злочинних груп з міжрегіональними зв’язками, дев’ять груп, створених на етнічній основі, та дві групи  з транснаціональними зв’язками.

Новини за темою: У Миколаєві затримано членів ОЗУ, очолюваного депутатом міськради, - Луценко

Крім того, поліцейськими викрито та нейтралізовано 13 озброєних банд у дев’яти областях. Зокрема, зловмисники діяли на території  Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Одеської, Полтавської,  Сумської,  Харківської та Чернівецької областей.

Перший заступник Голови Національної поліції зазначив, що в минулому році спостерігається позитивна динаміка у розкритті злочинів у сфері боротьби з організованою злочинністю.

Новини за темою: Суд засудив до 6,5 років тюрми учасника ОЗУ, яке в 2014 році діяло під виглядом добровольців у Луганській області

"На лаві підсудних  опинилися 307 учасників ОЗГ, серед яких - 83  організатори. Затримані обґрунтовано підозрюються у вчиненні понад тисячі кримінальних правопорушень, у тому числі 860 тяжких та особливо тяжких", - зазначив начальник кримінальної поліції.