За місяць вимірювання швидкості транспорту приладами TruCam наклали штрафів майже на 2,3 млн грн, - поліція

За його словами, основна функція встановлення камер - попередження аварій у місцях концентрації ДТП із тяжкими наслідками

Радари для контролю швидкості Поліція

В Україні за місяць контролю за швидкістю транспорту на дорогах за допомогою приладів TruCam зафіксували більше 8 тис. порушень і виписали штрафів на 2 млн 289 тис. 135 грн. Про це повідомив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький на сторінці у Facebook.

Патрульні з 16 жовтня до 13 листопада винесли 8 123 постанови за перевищення швидкості руху більше ніж на 20 км/год та 50 км/год відповідно до ч. 1 та 3 статті 122 КУпАП.

"Накладено стягнення у вигляді штрафу на загальну суму 2 мільйони 289 тисяч 135 гривень, з яких сплачено добровільно на загальну суму 1 мільйон 325 тисяч 234 гривні, що становить 58 % від загальної суми накладених штрафів", - написав Білошицький.

Він підкреслив, що швидкість транспорту фіксують у відкритий спосіб: опубліковано місця на дорогах, де розміщено прилади, перед місцями вимірювання - попереджувальні знаки, безпосередньо на місці стоїть патрульна машина із увімкненими проблисковими маячками.

"Наша мета не наскладати якомога більше матеріалів, а попередити це правопорушення, знизити швидкість руху т/з в найнебезпечніших місцях. Керуйте відповідально", - закликав Олексій Білошицький.

Олексій Білошицький Facebook

Нагадаємо, що радари для фіксації порушень швидкісного режиму після чотирирічної перерви 8 жовтня повернулися на дороги України. 

Поліція фіксує порушення за допомогою TruCam — приладу, створеного фахівцями американського NASA. Він дозволяє вимірювати швидкість лазерним променем на відстані до 1200 м, швидкість його роботи 3 фотокадри на секунду, він оснащений GPS, тобто може точно фіксувати координати.

Патрульна поліція України\Facebook

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів