За місяць тестування системи TruCam зафіксовано понад 5 тисяч порушень ПДР, - Білошицький

У поліції зазначають, що без використання попереджувальних знаків порушень могло б бути набагато більше

Открытый источник

За місяць використання системи вимірювання швидкості TruCam було зафіксовано понад 5 тисяч порушень. Про це заявив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, передає Delo.ua.

"На даний момент зафіксовано понад 5 тис. порушень. Це при тому, що патрульна поліція тиждень працювала в пілотному режимі. Але наша мета — не "набити" як можна більше постанов, а попередження цих порушень. В цілому можна було б зробити набагато більше, але ми робимо це максимально відкрито, щоб знизити швидкість і попередити можливі ДТП з великими наслідками", - заявив він.

Нагадаємо, що радари для фіксації порушень швидкісного режиму після чотирирічної перерви 8 жовтня повернулися на дороги України

Фіксувати порушення поліція буде за допомогою TruCam — приладу, створеного фахівцями американського NASA. Він дозволяє вимірювати швидкість лазерним променем на відстані до 1200 м, швидкість його роботи 3 фотокадри на секунду, він оснащений GPS, тобто може точно фіксувати координати.

Джерело: delo.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів