За фактом візиту іноземців на економічний форум в окупованій Ялті відкрито кримінальне провадження

Прокуратура готує міжнародні доручення до країн, громадяни яких взяли участь у "форумі" і порушили законодавство України

Фото з відкритих джерел

За фактом відвідування іноземцями Ялти в рамках III Міжнародного економічного форуму" відкрито кримінальне провадження. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Автономної Республіки Крим.

Головним управлінням СБУ в АРК до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за фактом порушення Порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї іноземцями, які протягом 20-22 квітня 2017 р. брали участь у так званому "III Міжнародному економічному форумі", який проходив в окупованій Ялті.

"Зокрема, вони сприяли окупаційній владі у розвитку туристичної сфери на півострові, закликали до зняття санкцій та визнання результатів незаконно проведеного "референдуму" по відділенню АР Крим від України та входження його до складу Російської Федерації", - йдеться в повідомленні.

Крім цього, прокуратура готує міжнародні доручення до країн, громадяни яких взяли участь у "форумі" і порушили законодавство України.

Новини за темою: Самойлова має намір виступити в окупованому Криму замість Євробачення

Також буде дана оцінка фінансування цього "форуму", а саме, причетності окремих підприємств, які виступили партнерами його проведення.

Прокуратура АРК здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 332-1 КК України "Порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї".

Раніше окупаційна влада Криму заявила про участь в Ялтинському економічному форумі "представників 46 країн".

Раніше Міністерство закордонних справ України направило ноту протесту Російській Федерації у зв'язку з проведенням 20-22 квітня поточного року так званого "Ялтинського міжнародного економічного форуму" в анексованому Росією Криму.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів