Міністр соціальної політики Андрій Рева в ефірі телеканалу "112 Україна". 20.03.2017
112.ua

За блокадою Донбасу перебували конкретні політики, які представляли конкретну політичну силу. Про це повідомив міністр соціальної поліції Андрій Рева у "Вечірньому праймі" на телеканалі "112 Україна".

"Коли мова йде про те, що заблокували сполучення між непідконтрольними територіями і підконтрольними люди, то на чолі цих людей знаходилися дуже конкретні політики, які представляли конкретну політичну силу. Кого представляє Єгор Соболєв? Кого представляє Семен Семенченко? Я думаю, тут не потрібно пояснювати. Яка була позиція фракції "Самопоміч" в цей час? Вони масово виїжджали туди підтримувати тих, хто там сидить. Які були заяви Садового на підтримку тих, хто там блокує? Це публічні заяви, які чула вся країна. ... Хто керівник партії? Садовий. Якщо він проти блокади, то міг зібрати фракцію, він міг зібрати своїх депутатів і сказати, що це неправильно", – зазначив Рева.

Новини за темою: Рева: Ставити на одну дошку блокаду та припинення вантажоперевезень з ОРДЛО – когнітивний дисонанс

Як повідомлялося, питання виділення Україні траншу за програмою розширеного фінансування (EFF) на 1 млрд дол. зникло з порядку денного ради директорів МВФ 20 березня. У Мінфіні повідомили, що це пов'язано з торговою блокадою Донбасу. У НБУ пообіцяли переглянути макропрогнози для МВФ через блокаду Донбасу.

Новини за темою: Гройсман: Блокада Донбасу – в інтересах Росії