Обозреватель

Службу безпеки Євробачення в цьому році очолив президент міжнародної неурядової організації "Міжнародна антитерористична єдність" (організація-член Ради Європи) Олександр Іванович Дічек. Команду безпеки презентували експертам і представникам країн-учасниць у ці вихідні, 11-13 березня.

Дічек вже займався питаннями безпеки Євробачення у 2005 році. За оцінками європейських представників конкурсу, захід тоді відбувся на високому рівні.

Під час зустрічей з главами делегацій країн-учасниць та європейськими експертами, Олександр Дічек презентував програму заходів безпеки, передбачену для Євробачення-2017, а також представив главі європейської служби безпеки конкурсу свою команду. Запропонований комплекс заходів щодо забезпечення безпеки був високо оцінений європейцями.

“Захід цього року буде досить складним, в силу різних причин. Ми усвідомлюємо глибину джерел загроз, на які ми повинні давати адекватну відповідь. Ми підібрали висококваліфіковану команду, яка впорається з усіма ризиками і проведе Євробачення-2017 на належному рівні, забезпечивши безпеку як учасникам, так і гостям конкурсу" - заявив Олександр Дічек.

Нагадаємо, що Євробачення-2017 пройде в Києві з 7 по 13 травня. Усього в конкурсі візьмуть участь представники 43 країн.

Новини за темою: Продюсером конкурсної частини Євробачення-2017 став Крістер Бьоркман

Нагадаємо, Євробачення-2017 відбудеться в Києві у травні на території Міжнародного виставкового центру на лівому березі. Фінал пісенного конкурсу заплановано на 13 травня. Україну представлятиме рок-група O.Torvald, яка виступатиме одразу у фіналі конкурсу. Музиканти вийдуть на сцену під номером 22.

Новини за темою: Киянам показали, як виглядатиме фан-зона Євробачення на Софійській площі