Вадим Рабінович про шоу "Кандидат": Із тисяч ми відберемо 12 найкращих

Вадим Рабінович 112.ua

Із тисячі осіб, які бажали брати участь в шоу "Кандидат", залишиться лише 12 найкращих, які потім протягом 12 тижнів пройдуть 12 завдань. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" розповів майбутній ведучий шоу Вадим Рабінович.

На переможця чекає політична доля. "Він не тільки увійде в число членів нашої партії, яка піде в парламент. Він ще буде навчатися, умовно ми назвали це "Стенфорд", але він пройде навчання в Америці", - розповів він.

Про учасників Вадим Рабінович розповів, що беруть участь люди з усіх регіонів України, крім того, дотримано й принципів гендерної рівності. "Я думаю, що це шоу дійсно буде народним, я сподіваюся, що це стане соціальним ліфтом, який допомагає. Тому що зараз людині пробитися важко", - сподівається він.

Нагадаємо, що за форматом "Кандидат" – це соціально-політичне реаліті-шоу. Його герої будуть доводити, що гідні сісти у депутатське крісло, і в рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон. А переможець не тільки отримає місце в прохідній частині списку партії "За життя" на наступних виборах у Верховну Раду, але й річне навчання в Стенфордському університеті.

У ЗМІ просочувалася інформація про те, що це буде найдорожче шоу на українському ТБ за час його існування. Для участі у проекті потрібно заповнити анкету на сайті програми (http://candidate.com.ua) і пройти кастинг.

В ефір телеканалу "112 Україна" проект вийде в другій половині серпня 2018 року.

< iframe width="100%" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/qWp5Vf7pCX8" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen>
Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів