З тротуарів і велосипедних доріжок приберуть люки та дощоприймачі, - Мінрегіон

Нові правила покликані забезпечити безпеку руху пішоходів і велосипедистів

Фото з відкритих джерел

Згідно з новими Державним будівельним нормам (ДБН) з 1 вересня в Україні зміняться правила обладнання люків і дощоприймачів на тротуарах. Про це повідомив заступник глави Мінрегіону Лев Парцхаладзе Facebook.

"Ми змінюємо життя людей на краще, тому підвищуємо безпеку руху пішоходів і велосипедистів. З 1 вересня вводяться 2 важливі ініціативи з цього приводу: 1) прибираються люки та дощоприймачі на пішохідних тротуарах при їх проектуванні; 2) на всіх вулицях з велосипедними смугами повинні проектуватися спеціальні дощоприймачі, вмонтовані в бордюри", - написав він.

Facebook/Лев Парцхаладзе

Нові правила пов'язані з забезпеченням безпеки при русі пішоходів і велосипедистів - вони були прийняті у зв'язку з частими випадками травмування і навіть загибелі людей через випадання кришок люків та решіток дощоприймачів у зонах велосипедного руху.

Нагадуємо, згідно з текстом оновлених ДБН з 1 вересня також вводиться обов'язкове проектування велосипедних доріжок і смуг при будівництві і реконструкції доріг. Крім того, проектувальники зобов'язуються враховувати потреби людей з обмеженими можливостями при розробці проектів будівництва і реконструкції пішохідних переходів.

Джерело: Facebook/Лев Парцхаладзе

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів