пресс-служба ГПСУ

З Державної прикордонної служби України (ДПСУ) за 2016 рік за зловживання звільнено 905 осіб, до дисциплінарної відповідальності притягнуто майже 6 тисяч. Про це повідомляє прес-служба вдомства.

"Тільки в минулому році проведено 2,4 тисячі розслідувань та перевірок, до дисциплінарної відповідальності притягнуто майже 6000 осіб, кримінальні провадження відкрито щодо 206 прикордонників, 45 з яких засуджено, за негативними статтями звільнено 905 осіб, у т. ч. 31 - з позбавленням військового звання", - йдеться в повідомленні.

Також у ДПСУ відзначають позитивні зрушення в створенні ефективної системи запобігання і протидії корупції.

"Значно збільшуються випадки відмов прикордонників від хабарів, які пропонують громадяни. Результатом всіх проведених заходів у минулому році було різке збільшення випадків відмов прикордонників від запропонованої неправомірної вигоди у пунктах пропуску та контрольних пунктах в'їзду-виїзду. Всього в 2016 році задокументовано 1022 випадки відмов від хабарів (у 2015 році - 275)", - відзначають у прес-службі.

У Держприкордонслужбі закликають громадян не пропонувати кошти посадовим особам прикордонного відомства, а в разі вимагання хабара негайно повідомляти за телефоном гарячої лінії.

Новини за темою: Держприкордонслужба в 2016 році відмовила у в'їзді 6 тис. росіян