Із Києва в перший рейс вирушив "потяг чотирьох столиць"

Ведуться переговори про продовження маршруту до столиці Естонії – Таллінна

Запуск поїзда чотирьох столиць", 28.09.2018 Інформатор Київ

"Укрзалізниця" відправила у свій перший рейс "потяг чотирьох столиць", який з'єднає Київ, Мінськ, Вільнюс та Ригу. Про це в п'ятницю повідомила прес-служба компанії.

Як зазначили в УЗ, в історії незалежної України цей потяг - перший, який об'єднає одразу чотири столиці. Також він став 19-м, який курсує до країн ЄС. Всього у складі "потяга чотирьох столиць" 10 вагонів, із них 9 купейних і один - люкс. Шостий вагон розділено на жіночі та чоловічі купе. Заповненість першого рейсу склала 55%.

За словами в. о. голови правління УЗ Євгена Кравцова, Україна веде переговори щодо продовження маршруту до столиці Естонії - Таллінна. 

Новий потяг курсуватиме раз на тиждень. Прикордонно-митні процедури почнуть проводити на столичному вокзалі о 13:42, вирушатиме потяг о 14:07, а прибуватиме до кінцевого пункту о 09:06. наступного дня. У зворотній бік потяг вирушатиме об 11:10 і прибуватиме до столиці України о 06:42.

Вартість проїзду до Риги в купе складе 2 248 грн, люкс - 4 487 грн; до Вільнюса: купе - 1 662 грн, люкс - 3 315 грн; до Мінська: купе - 1 878 грн, люкс - 3 622 грн. Примітно, що ціна квитка залежить від курсу швейцарського франка. Придбати квитки можна як у касах, так і через інтернет.

Раніше сьогодні стало відомо, що в Україні можуть змінити дизайн залізничних квитків.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів