Із комісій з переатестації екс-міліціонерів виключено деяких людей, - Геращенко

Членів комісій, за словами Геращенка, виключено через некоректні висловлювання в соцмережах і під час співбесід

112.ua

Із атестаційних комісій, які проводять співбесіди з екс-міліціонерами, виключено кількох людей, які дозволили собі некоректні висловлювання в соцмережах і під час співбесід. Про це на своїй сторінці у Facebook написав радник міністра МВС, нардеп Антон Геращенко.

"У перші дні роботи атестаційних комісій кілька членів таких комісій, які дозволили собі некоректні висловлювання в соціальних мережах і під час співбесід на адресу окремих співробітників поліції, були виключені зі складу комісій", - написала Геращенко.

"Ще раз повторю: завдання переатестації - це оцінка рівня знань, рівня чесності, порядності співробітників поліції, їхня готовність до змін", - додав Геращенко.

Новини за темою: Це схоже на помсту: Як набирають нову поліцію

Процес переатестації екс-співробітників міліції обернувся скандалом, який призвів до мітингу звільнених міліціонерів. За словами самих правоохоронців, під час співбесід деякі члени комісій проявили некомпетентність, неуважність і відверте хамство. "В одній із комісій є людина, у якої кілька приводів до міліції. В інший співбесіду зі слідчим проводив представник громадськості, щодо якого цей слідчий вів кримінальну справу. Не ставили питання про чесність, професіоналізм, запитували, на які гроші я живу. Дивилися декларацію і комизилися. Як виявилося, не з моєї декларації. Наступного дня сказали, що мене звільнено", - розповідали правоохоронці на мітингу.

Новини за темою: Переатестація екс-міліціонерів: Поліція ризикує залишитися без кращих кадрів

Більш того, на своїй сторінці у Facebook один із членів атестаційної комісії, представник "Автомайдану" Сергій Хаджинов перед початком співбесід написав, що приймає замовлення на "відстріл" поганих і хороших міліціонерів". Як пізніше пояснив Хаджинов 112.ua, це він так, на жаргоні просив громадян надавати компромат на кандидатів у поліцію.

Нагадаємо, раніше Геращенко заявляв, що до положення про переатестацію екс-міліціонерів будуть внесено правки, і ті, кого було звільнено за результатами співбесіди, зможуть подати апеляцію.

Новини за темою: В інтернеті почався збір даних про милліціонерів, які порушували права громадян та вимагали хабара, - Геращенко

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів