З чого почати вступ до іноземного ВНЗ

Компанія DEC education допоможе з вибором місця навчання і максимально полегшить процес вступу

www.ex.ua

Вступна кампанія 2016 добігає кінця, і скоро стане відомо, хто з абітурієнтів на цілий рік залишить свої мрії стати студентом. Але чи так все безнадійно для тих, хто з якихось причин не зміг вступити в український ВНЗ цьогоріч?

Багато університетів Західної Європи та Північної Америки проводять набір студентів двічі на рік – восени та взимку. Наступний набір відбудеться в січні-лютому 2017 року. Звичайно, можливість вступу в іноземний ВНЗ – це особливі правила і ціла низка складних процедур. Але не варто боятися труднощів - компанія DEC education допоможе з вибором місця навчання і максимально полегшить процес вступу! Вам розкажуть, з чого починати вступний процес, як правильно вибрати університет та підготувати документи і чи можна бути впевненим в успішному вирішенні візового питання.

Інша проблема, яку багато хто вважає нерозв'язуваною, – це необхідність надати результати тесту, що підтверджують рівень володіння іноземною мовою майбутнім студентом (IELTS, TOEFL та ін.). Фахівці DEC education підберуть програму навчання іноземної мови в Україні чи за кордоном та допоможуть підготуватися до успішної здачі мовного тесту.

Якщо ваші діти – випускники шкіл з атестатом про середню освіту, вони можуть вступити до іноземного ВНЗ й отримати ступінь бакалавра за багатьма спеціальностями.

Для тих, хто любить готуватися до серйозного кроку ґрунтовно і заздалегідь, DEC education пропонує спробувати пройти пробний семестр у приватній школі за кордоном – надайте таку чудову можливість своїм дітям-старшокласникам!

Тим, хто вже має ступінь бакалавра або навчається на 4-5 курсі українського ВНЗ, ми пропонуємо магістратуру за кордоном, у тому числі з можливістю змінити спеціалізацію.

Звертайтеся до DEC education за безкоштовною консультацією. Наші експерти розроблять персональну стратегію освіти для вас або вашої дитини: допоможуть з вибором країни, університету або коледжу, а також спеціалізацією, яка дасть можливість максимально реалізувати свої здібності та потенціал.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів