З анексованого Криму пішла остання західна готельна мережа, - Reuters

Те, що Best Western пішла з Криму, показує, що європейські й американські санкції все ще витісняють західних інвесторів з півострова

Reuters

Американська компанія Best Western Hotels & Resorts, остання західна готельна мережа, яка все ще була в анексованому Криму, пішла з території півострова через санкції. Про це повідомляє Reuters

Згідно з інформацією, готель Best Western Sevastopol став однією з небагатьох міжнародних компаній, які залишилися в Криму після 2014 року. McDonald's Corp и Radisson Hotels вже залишили півострів. 

При цьому зазначено, що готель працює, але більше не ідентифікує себе як готель Best Western. Тепер він працює під назвою "Севастопольський готель і спа". 

Видання зазначає, що відхід Best Western з Криму показує, що європейські й американські санкції все ще витісняють західних інвесторів з півострова. 

Зокрема, санкції забороняють працювати американським компаніям в Криму і вносити нові інвестиції. 

Генеральний директор компанії Best Western Hotels & Resorts, чий офіс розташований у Фініксі (штат Арізона), відмовився коментувати ситуацію. Компанія не управляє готелями мережі самостійно, а має франчайзингову систему, за якою власники або оператори готелів платять за використання бренду, маркетинг і службу підтримки.

За даними співробітника готелю, франчайзингова угода севастопольського готелю з американською компанією завершилася у жовтні 2017 року через санкції. 

Оператором готелю в Севастополі є компанія Sevastopol Investment Group Ltd, зареєстрована на Сейшельських островах.

Новини за темою: У Сенаті США представили законопроект з новими санкціями проти Росії

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів