З 25 серпня стартує набір тренерів для навчання нових поліцейських

Набір триватиме до 11 вересня

www.rbc.ua

У жовтні 2016 р. стартує навчання нових поліцейських Київської, Одеської, Хмельницької, Волинської областей та міста Києва. У зв'язку з цим оголошується набір тренерів для підготовки нових працівників Нацполіції. Про це повідомили в прес-службі ГУ Національної поліції у Волинській області.

"У рамках реформування поліції кардинально змінюється система підготовки нових працівників. Основна мета – створення нового органу, здатного надати якісний правоохоронний сервіс у відповідності з вимогами суспільства. Заради досягнення цієї мети оголошується набір тренерів для підготовки нових співробітників Національної поліції, а саме: дільничних офіцерів поліції, працівників органів досудового розслідування (слідчих)", – йдеться в повідомленні.

Зокрема, конкурс оголошується з дисциплін: нормативна частина (однакова для обох напрямів), варіативна частина для дільничних, варіативна частина для слідчих.

Новини за темою: В Україні стартує "пілотний" рибний патруль, - Держрибагентство

"Навчання буде проводитися українською мовою за матеріалами, які було розроблено експертами профільних сфер. Запрошуємо тренерів, які є фахівцями з наведених вище дисциплін і мають необхідні навички застосування інтерактивних методів навчання (рольові ігри, практичні вправи, групова робота)", – відзначили в прес-службі.

Набір тренерів для підготовки нових співробітників Національної поліції України триватиме з 25 серпня до 11 вересня 2016 р.

Нагадаємо, раніше САП відкрила конкурс з набору антикорупційних прокурорів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів