З 2021 року ДПА з математики стане обов'язковим для всіх випускників, - Центр оцінювання якості освіти

Випускники, що провалили ДПА, не зможуть отримати атестати

Фото з відкритих джерел

Починаючи з 2021 року математика стане обов'язковим предметом для здачі випускниками закладів загальної середньої освіти в рамках державної підсумкової атестації. Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

"Починаючи з 2021 року проходження державної підсумкової атестації з математики стане обов’язковим для випускників закладів загальної середньої освіти. Державна підсумкова атестація передбачатиме виконання завдань двох рівнів складності: академічного та профільного", - вказується в повідомленні.

Зразки завдань з математики будуть оприлюднені не пізніше жовтня 2019 року.

"Рішенням Колегії було також визначено, що починаючи з 2021 року особа, яка не зможе успішно пройти державну підсумкову атестацію, не здобуде повний рівень загальної середньої освіти", - зазначають у Центрі.

Раніше повідомлялося, що а 2019 році зовнішнє незалежне оцінювання пройде з 20 травня по 12 липня.

Як раніше повідомила міністр освіти Лілія Гриневич, в Україні є можливим запровадження обов'язкового для всіх випускників зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з математики.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Павло Клімкін назвав результати ЗНО з математики "тотальною катастрофою" та заявив, що кожен другий абітурієнт не орієнтується в елементарних математичних правилах.

Раніше повідомлялося, що Український центр оцінювання якості освіти планує з 2019 року запровадити державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання для випускників коледжів та училищ з математики та історії України (на вибір).

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів