СБУ оголосила про проведення антитерористичних навчань в Одеській області

Повідомляється, що навчання відбуватимуться в рамках чинного українського законодавства

Фото з відкритих джерел

Служба безпеки України проведе антитерористичні навчання на півдні Одеської області 17-20 квітня. Про це повідомляє прес-служба СБУ Одеської області.

"СБУ повідомляє, що 17-20 квітня на території півдня Одеської області (н. п. Затока, Сергіївка, Шабо, Прибережне, Біленьке та прилеглі території) відбудуться антитерористичні навчання", – йдеться у повідомленні.

Наголошується, що навчання буде проводити Антитерористичний центр при СБУ за участю підрозділів спецслужби, Нацполіції і Нацгвардії, ДержНС, Держприкордонслужби та ЗСУ.

"Служба безпеки України закликає мешканців, які проживають в районі проведення навчань, зберігати спокій у зв'язку із зосередженням у населених пунктах спецназівців і військовиків та з розумінням поставитися до можливих обмежень та незручностей. Також просимо дотримуватися правила особистої безпеки та поводження з підозрілими предметами, вибухонебезпечними речовинами", – додали в СБУ.

Повідомляється, що навчання відбуватимуться в рамках чинного українського законодавства.

Нагадаємо, в кінці січня 2018 року набув чинності закон, який передбачає допуск в Україну іноземних військовослужбовців для участі в українсько-американських навчаннях "Репід Трайдент – 2018" та "Сі Бриз – 2018", багатонаціональних навчаннях "Світла лавина – 2018" і "Чисте небо – 2018" і українсько-румунських навчаннях "Ривериан – 2018".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів