Юрій Голик: У Дніпрі на честь бригадного генерала Іси Мунаєва відкрили пам'ятний знак

Бригадний генерал загинув 1 лютого 2015 року та був похований на Дніпропетровщині

Відкриття пам'ятного знака: Юрій Голик (ліворуч), син Іси Мунаева Тимерхан (в центрі), Олександр Коломійцев (праворуч), боєць батальйону під командуванням Іси Мунаева Фото з відкритих джерел

У Дніпрі відбулося відкриття пам'ятного знака на честь бригадного генерала Чеченської республіки Ічкерія Іси Мунаєва, який загинув, захищаючи Україну від російської агресії на Донбасі.

Відкриття відбулося за участю сина генерала Тімерхана Мунаєва, радника губернатора Дніпропетровської області Юрія Голика, який профінансував виготовлення та встановлення пам'ятного знаку, бойових побратимів Іси Мунаєва по батальйону ім. Джохара Дудаєва, яким він командував, а також місцевих жителів.

"Чотири роки тому Дніпропетровська область стала форпостом опору російської агресії. Саме з нашої області йшли на фронт перші добровольці. І, на жаль, саме в нашій області найбільше загиблих у цій війні. Іса Мунаєв - командир міжнародного миротворчого батальйону ім. Джохара Дудаєва, який формувався в Дніпропетровській області. З Дніпра Іса Мунаєв пішов захищати свободу і незалежність України. Він загинув, захищаючи свій батальйон та останнім йдучи з позицій при виході з Дебальцевого", - сказав Голик.

Фото з відкритих джерел

Бригадний генерал загинув 1 лютого 2015 року та був похований на Дніпропетровщині. На його честь була названа вулиця в Дніпрі, де тепер і встановлено пам'ятний знак.

Фото з відкритих джерел

"Іса - чеченець за національністю та українець за духом. Він палко любив Україну і боровся за неї до самого кінця. Ми завжди пам'ятатимемо Ісу Мунаєва мужнім борцем", - зазначив Голик.

Нагадаємо, що раніше за особистою ініціативою керівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації в Дніпрі було створено Музей АТО (Музей громадянського подвигу) і Алею Героїв біля будівлі ОДА. А 23 серпня відбудеться підняття прапора України на флагштоку висотою 72 метри на проспекті Яворницького.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів