Юрій Голик: Дніпропетровська облдержадміністрація будує понад 15 спортивних об'єктів по всій області одночасно

Юрій Голік Пресс-служба Днепропетровской ОГА

Радник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Юрій Голик повідомив, що нині влада регіону одночасно будує понад 15 спортивних об'єктів.

За словами Голика, всі ці об'єкти буде здано в експлуатацію вже цього року.

"Погодьтеся, двозначне число стадіонів з новими професійними повнорозмірними футбольними полями зі штучним покриттям, професійними біговими доріжками, баскетбольними і волейбольними майданчиками, спортивними залами та басейном за один рік - це немало", - написав Голик у своєму Facebook.

Радник губернатора, зокрема, зазначив, що у Петриківці буде побудовано професійне футбольне поле зі штучним покриттям, а в Слобожанському ОТГ вже закуповується спортінвентар і меблі для спорткомплексу.

Голик нагадав, що будівля старшої школи в Петриківці Дніпропетровська ОДА реконструювала і відкрила 1 вересня минулого року, а будівлю початкової школи буде відкрито до початку нового навчального року. До цієї ж дати облдержадміністрація планує закінчити реконструкцію шкільного стадіону.

Тут на замовлення ОДА підрядники будують повнорозмірне футбольне поле з професійним штучним покриттям, професійними легкоатлетичними доріжками, майданчиком для баскетболу, а також зоною воркаута.

Голик анонсував, що після відкриття стадіону тут буде зіграно футбольний матч між Дніпропетровською ОДА та учнями цієї школи.

Стадіон Петриківського опорної школи Пресс-служба Днепропетровской ОГА

Стадіон Петриківського опорної школи Пресс-служба Днепропетровской ОГА

Крім того, стадіони будуються в Межовій, Юр'ївці, Синельниковому, Магдалинівці, Апостоловому, Марганці, Дніпрі, Жовтих Водах, Верхівцевому, Божедарівці, Волоському, Кам'янському та Іларіоновому.

Ще одне футбольне поле з професійним штучним покриттям з'явиться у Васильківці. "Це не обласний центр. Просто смт. І новеньке футбольне поле, і щасливі діти, що грають у футбол на ньому", - написав радник.

Голик також зазначив, що такий масштабний розвиток спортивної інфраструктури Дніпропетровської області став можливим завдяки децентралізації влади, ініційованої президентом Петром Порошенком, а також платникам податків Дніпропетровської області.

Як повідомлялося раніше, згідно з рейтингом журналу "Кореспондент", губернатор Дніпропетровської області Валентин Резниченко посів друге місце за фінансовими, економічними та соціальними показниками розвитку регіонів.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів