Євробачення-2017: У ДПСУ прокоментували інформацію про відвідування окупованого Криму учасником з Болгарії

В ДПСУ відзначають, що на момент можливої поїздки в Крим Крістіан Костов був неповнолітнім, тобто, самостійно не міг приймати рішень і їхав тільки в супроводі дорослих

Крістіан Костов З відкритих джерел

У Державній прикордонній службі України відреагували на повідомлення ЗМІ про відвідування учасником Євробачення-2017 Крістіаном Костовим окупованого Криму в 2014 році. Коментар надала прес-служба ДПСУ.

"У зв'язку з появою інформації про виступ в окупованому Криму в 2014 році учасника Євробачення-2017 з Болгарії, Державна прикордонна служба України повідомляє, що відомство діє виключно в межах наданих повноважень. Ця інформація зараз детально вивчається і перевіряється спільно зі Службою безпеки України", - йдеться в повідомленні.

У ДПСУ відзначають, що на момент можливої поїздки в Крим Крістіан Костов був неповнолітнім, тобто, самостійно не міг приймати рішень і їхав тільки в супроводі дорослих.

Крім того, законодавча норма щодо окупованої території, згідно з якою за порушення встановленого порядку в'їзду передбачається відповідальність, у тому числі і заборона в'їзду до України, набула чинності в кінці 2014 року.

"Також на момент перетину конкурсантом державного кордону України, інформації або інших доручень правоохоронних органів про те, що він, можливо, відвідував окупований Крим всупереч законодавству України, у прикордонного відомства не було", - додали в ДПСУ.

Новини за темою: На другий півфінал Євробачення в Києві не продали всіх квитків

Зазначимо, сьогодні в ряді ЗМІ з'явилася інформація про те, що учасник Євробачення-2017 від Болгарії Крістіан Костов виступав в окупованому Криму 1 червня 2014 року. Також було оприлюднено відео його виступу.

Крістіан Костов виступить у другому півфіналі Євробачення, який почнеться сьогодні о 22:00. Він є одним із претендентів на високе місце в загальному заліку.

Як відомо, СБУ заборонила в'їзд в Україну співачці Юлії Самойловій, яку в Росії обрали для участі в конкурсі. Самойлова відвідувала Крим у 2015 році.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів