ЄС і посли 16 країн закликали Україну до толерантності до ЛГБТ-спільноти

Міжнародний день боротьби гомофобією відзначається 17 травня

Фото з відкритих джерел

З нагоди Міжнародного дня протидії гомофобії та трансфобії (відзначається 17 травня) посли Австралії, Австрії, Бельгії, Кіпру, Данії, Канади, Європейського Союзу, Фінляндії, Франції, Німеччини, Нідерландів, Норвегії, Португалії, Швеції, Швейцарії, Великобританії і США закликали Україну до толерантності до ЛГБТ-спільноти. Про це йдеться в спільній заяві, оприлюдненій 16 травня, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Новини за темою: У Запоріжжі на акції за права ЛГБТ у натовп кинули петарду, поранено поліцейського

"Україна досягла помітного прогресу у визнанні та захисті прав людини, але ця робота ще не завершена. Ми закликаємо Україну, спираючись на ці успіхи, і надалі підтримувати рівність, гідність і верховенство права для всіх... Міжнародне співтовариство, як і раніше прихильний безпеки лесбіянок, геїв, бісексуальних, транссексуальних і интерсекс–українців і українок, їх друзів, рідних і всіх прихильників толерантності та рівності в Україні", – йдеться у документі.

Дипломати закликали поліцію і держслужбовців України підтримати і захищати права представників ЛГБТ-спільноти та їх прихильників на проведення "Маршу рівності", який запланований на 17 червня в Києві.

"Ми також просимо всіх українців поважати право своїх громадян на мирні зібрання", – йдеться у заяві.

У зверненні зазначено, що цінності толерантності і поваги до різноманітності є базовими для демократичних суспільств.

Міжнародний день боротьби відзначається 17 травня

Джерело: Интерфакс-Украина

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів