Єльченко: Близько 4% українців стали вимушеними переселенцями через агресію Росії

Дипломат закликав міжнародні фінансові організації подвоїти зусилля з виконання плану надходжень для ліквідації наслідків російського вторгнення

Постійний представник України в ООН Володимир Єльченко UKR Mission to UN

Через агресію Російської Федерації Україна переживає найсерйознішу гуманітарну ситуацію починаючи з часу отримання незалежності в 1991 році. Таку заяву зробив постійний представник України при ООН Володимир Єльченко на брифінгу організації по гуманітарній ситуації в Україні, йдеться в повідомленні Української місії при ООН в її офіційному Twitter.

Новини за темою: Україна впевнена у врегулюванні конфлікту на Донбасі з введенням миротворців, - Єльченко

"В результаті російської збройної агресії Україна переживає найбільш серйозну гуманітарну проблему з 1991 року. Близько 1,6 мільйона українців були змушені залишити свої будинки і зареєструватися як внутрішньо переміщені особи, що становить чотири відсотки від загальної кількості населення України", - зазначив український дипломат.

Також на брифінгу Єльченко подякував міжнародним партнерам за участь у розробці Плану гуманітарного реагування на ситуацію в Україні і закликав донорів подвоїти зусилля з виконання плану.

Новини за темою: Миротворча ініціатива РФ повернула інтерес ООН до проблеми російської агресії проти України, - Єльченко

Раніше повідомлялося про те, що постійний представник України при ООН Володимир Єльченко заявив про те, що українська сторона впевнена в можливості врегулювання конфлікту на Донбасі з введенням миротворчої місії ООН.


Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів