Єдиний в Україні музей АТО тепер онлайн, - Резніченко

Створено 3D онлайн-тур музею

Побувати поруч з донецьким аеропортом, відвідати Дебальцеве, побачити зенітну установку, БТР і розбиту вщент швидку. Потрапити в дніпровський музей АТО "Дорогами Донбасу" тепер можна, не виходячи з дому. У цьому допоможе 3D онлайн тур, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

"3D онлайн тур допоможе опинитися в першому в Україні музеї АТО, створеному Дніпропетровської ОДА та волонтерами. За допомогою смартфона або комп'ютера можна розглянути будь-який куточок вуличної виставки, де представлені близько 400 експонатів. Це військова техніка, яка воювала на Донбасі: БТР, медична "таблетка", міномет, зенітна установка, військовий джип", - повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Ідея такого 3D онлайн туру належить учаснику АТО Андрію Агаркову.

"Коли вперше відвідав дніпровський музей АТО, зрозумів - його повинні побачити всі українці. Це реальна історія боротьби за нашу незалежність, яку Дніпропетровська ОДА гідно втілила в життя, - говорить Андрій Агарков. - Своїми роздумами поділився з київським другом, який займається розробкою 3D-турів".

Дмитро Малишев, товариш Андрія, ідею підтримав. Покинув столицю і пішов у Дніпро.

"Робив фотографії з допомогою професійних камер і спеціальних об'єктивів. Зйомку проводив як на землі, так і в повітрі. Після обробив все в спеціальній програмі, завантажив на сторінку Google. На всі знадобився тиждень. Ідея вуличної експозиції музею АТО варта того, щоб її побачили в різних куточках країни і світу. Працював із задоволенням", - ділиться керівник студії "IDRON" Дмитро Малишев.

3D тур безкоштовний і доступний для кожного, у кого є Інтернет. Розробники планують доповнити його з появою другої частини музейній експозиції, яку відкриють до кінця року. Там буде інформація про бойовому шляху бригад і батальйонів, які воювали в зоні АТО, волонтерів, капеланів. Найбільший блок присвятять дітям із Дніпропетровщини, які загинули за незалежність країни.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів